• Свеж
Единствени договори за машко копче надолу по тенок вклопат карирана јакна за јакна од јакна

Единствени договори за машко копче надолу по тенок вклопат карирана јакна за јакна од јакна

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Заварувајте ги предните џебови со размавта, еден внатрешен џеб, исмејниот џеб на градите и долгите ракави го комплетираат основното парче. За мачен костум со тенок временски период, совпаѓајте го со црни панталони за Денот на таткото, обичен или шик канцелариски изглед. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи голема големина. Во инчи)-црно бело / бургунџинтернационална големина градите на градите - Girth Grath - Должина на ракавите 39 3/8 35 7/8 24 1/4 M - 42 7/8- 39 3/8 24 5/8 L - 46 1/2 - - 42 7/8 - 25 XL 50 - 46 1/2 - - 25 3/82 XL 53 1/2 50 25 3/4 Мешање (во инчи) - Зелена / Блекнитернационална големина градите на градите - Ширина на рамото Должина на ракавот 39 3/8 - 17 3/8 - 25 5/8m - 41 3/4 - 18 1/8 - 26 L -44 1/8 18 7/8. Јакна блејзер 80%полиестер, 20%памук. Тенок вклоп.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.