• Свеж
Bamboo Invert 14 14 wallидна уметност

Bamboo Invert 14 14 wallидна уметност

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Bamboo Invert 14 "x 14" wallидна уметност : убаво врамена декоративна wallидна уметност. Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси, не е потребно собрание.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.