• Свеж
& T HTC Raider 4G Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T HTC Raider 4G Charger Брз микро USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 223.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Truwire Combo Charger Поставете ги сите други не-брзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Комплет за полнење USB : Комплетот за полнач за комбо IXIR вклучува 1x wallиден полнач и 2x микро USB до USB кабли (4 стапки и 6 стапки).0) технологија, (адаптивен брз полнач) вашата батерија Може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи непосредна употреба на вашиот паметен телефон. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!. USB кабли : 4 ft и 6 ft. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ.Adaptive Fast Forting (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидот со висока моќност на IXIR 2 засилувач, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и над-полнење. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Денвер изненадување платно уметност од Кери Шмит, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

DEN 1.67