• Свеж
С. Поло Асн. Момчиња графички худи, големини 4-18

С. Поло Асн. Момчиња графички худи, големини 4-18

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Од игралиштето до кафетеријата, на секое дете му треба удобна, топла и дишечка худи. Со смела графика во центарот, тоа е токму она што тој го сака и треба. Приближно. Должина од рамо до полите : 24 ". Опуштено вклопување. Долги ракави. Манжетни со ребрести и ленти за половината. Карактеристики на САД Поло Ас. Лого на градите. Момци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

RENOGY ROVER AMP Позитивно место MPPT Контролер на соларно полнење Регулатор за батерии со LCD дисплеј компатибилен со литиум

Контролорот за полнење Renogy 20 A Rover PG MPPT е интелигентен контролер на позитивна основа Изграден со заштити

DEN 2.00