• Свеж
Главни тестови од не'рѓосувачки челик со лесна зафат за машини за миење садови

Главни тестови од не'рѓосувачки челик со лесна зафат за машини за миење садови

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Главните секачи за тесто од не'рѓосувачки челик со лесна рачка за зафат е одлична кујна алатка за сечење на густо тесто или за стружење на последните остатоци од тесто од сад. Овој корисен кујнски гаџет ги прави и двете. Идеално е за пекари, готвачи и секојдневни готвачи. Издржливото сечило од не'рѓосувачки челик - комплетно со мерни ознаки - се сече низ лепливото и густо тесто за да се поделат подеднакво делови. Широката, мека удобност, зафатот што не се лизга, обезбедува доверба при ракување со алатката одново и одново. Користете ги гореспоменатите ознаки за зголемување на инч на сечилото за да го намалите секаков вид тесто во прецизни мерења како што диктираат менијата. Ергономскиот дизајн за анти-лизгачки супер зафат на рачката се спротивставува на лизгање и додава удобност. Овој секач за тесто е безбедна машина за миење садови за да се обезбеди погодност за временска употреба кога станува збор за чистење. Едноставно исплакнете и ставете во машината за миење садови за лесно чистење по употреба. Мерки : 16 см x 10 см. Мулти-намена алатка за стругалка/хеликоптер за работа со тесто, сечење и мерење. Ергономскиот дизајн за анти-лизгачки супер зафат на рачката се спротивставува на лизгање и додава удобност. Машината за миење садови безбедна за лесно расчистување по употребата. Премиум одделение не'рѓосувачки челик/пластика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Езерцето лилјани езерото брод со прскање транспорт сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1.00

Дебеломер Покрива Врежана Предна И Задна Молња Црвена завршница сребрена ч Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф СВТ МОЛЊА, ФОРД

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 10021sltgrd, Врежан Преден И Заден : Молња, Црвена Завршна Облога Во Прав, Среб�

DEN 8911.68