• Свеж
Кабел за полнач за ликвипел Powertek iPad & iPhone, брзо полнење 6ft MFI овластена молња до USB кабел, пастел сјај бело

Кабел за полнач за ликвипел Powertek iPad & iPhone, брзо полнење 6ft MFI овластена молња до USB кабел, пастел сјај бело

DEN 206.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Искусете побрзо и посигурно полнење со ликвипел Powertek пастелна сјај премиум молња до кабел за USB полнач. Прецизно дизајниран со траен плетенка најлон, овој долги кабел со шест метри нуди флексибилност и погодност што е неспоредлива со стандардните кабли со три метри. Без разлика дали сте дома, во канцеларија, или во движење, овој кабел овластен MFI го одржува вашиот i Phone, i Pad или i Pod поврзан и се полни со леснотија .. Пастерот за премија за сјај на ликвипел Powertek Pestel Glitter To USB полнач за полнач има уникатен дизајн кој совршено се спарува со кој било стил или телефонски случај. Чиповите овластени MFI обезбедуваат вашите уреди да се наплаќаат брзо и безбедно, без никаков компромис за перформанси или квалитет. Покрај тоа, оваа премија за полнење кабелски парови беспрекорно со преносен полнач за батерии на батерии за ликвипел Powertek или адаптер за полнач на wallидни блок за целосно искуство за полнење .. Надградете ја играта за полнење и уживајте во долготрајните перформанси со ликвиелот Pawertek Pustel Glitter Premium Moilning на USB полначот. Додадете го овој основен додаток на вашето секојдневно носење денес. Ликвипел Powertek Пастелна сјај Премиум молња до USB полнач кабел. Брзо полнење Премиум кабел за молња : Сертифициран кабел за i Phone Charger. Стилски и издржлив дизајн : пастел сјај најлон кабел со четкани куќишта за алуминиумски легури. Дополнителна долга должина на полначот : 6ft Молња кабел за i Phone & i Pad, идеален за дома, автомобил и канцеларија. Гаранција за замена на животниот век без проблеми : Кабел за живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Склопот на лежиштето на вратилото на погонската Оска Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР, 1995-ШЕВРОЛЕТ АСТРО

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ Валчести Лежишта SKF се достапни во многу дизајни, серии и големини Тие се тешки лежишта ди

DEN 2124.80