• Свеж
Бабак Мехрафшар „Конфронтација“ платно уметност

Бабак Мехрафшар „Конфронтација“ платно уметност

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уметник : Бабак Мехрафсарсбук : Пејзаж -апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш беа откриени на 1x. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Бабак Мехрафшар „Конфронтација“ платно уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Берзел, Ерин Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-ЊУЈОРК И Реката ХАДСОН ВТОРИ

Берзел, Ерин 18х13 Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловЊУЈОРК и Рек�

DEN 1599.84

Лиертер Мамка Пополнете Светилка 10500mah Ув Мамка Пополнете светлина Бранова Должина ув Лекување Светилка

Карактеристики : *Нов материјал, издржлив*Брзо полнење и преносливост, идеален за употреба во движење и �

DEN 0.67

Блаустејн, Алан Злато Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дабово Дрво-22

Алан Блаустеин претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Мат

DEN 1199.84