• Свеж
Ekena Millwork 60 w 10 h 1 P Pitch Cena Architectural одделение PVC Gable Pediment

Ekena Millwork 60 w 10 h 1 P Pitch Cena Architectural одделение PVC Gable Pediment

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

ПВЦ-педиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи. ПВЦ педиментот на Гејбл нема да се олупи, раздели или распаѓа. Веднаш е подготвен за сликање и инсталација. Гејбл педименти, ѓумбир, тремови загради и дефинираат дополнувања во историските и викторијанските домови. Деталното детално изработување и традиционалниот шарм на украсна мелница може во голема мерка да го подобри надворешноста или едноставно да обезбеди совршен допир за завршна обработка. Долготрајни и се држат до природните елементи. Јасни детали со асортиман на ексклузивни сложени дизајни. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрафеат со вообичаени алатки. Лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Инстант реновирање со минимално време и напор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Холштајн Делови 2абс Абс Сензор За Брзина На Тркала За мерцедес-бенц Одговара изберете: 2010-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ СЛК

Против заклучување На Сопирањето, Системите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ му овозможуваат на возачот да ја одржу�

DEN 680.00