• Свеж
Luxpaper презентација ta папка, патриотски, 25 пакет

Luxpaper презентација ta папка, патриотски, 25 пакет

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Квадратните агли на овие папки за презентација со стандардна големина беа стручно умирани за чист, професионален изглед. Класична боја : Ако сакате висококвалитетен носител на документи, овој сет на папки е за вас. Набавете повеќе сетови во различни бои, така што секогаш ќе имате при рака. Папки за презентација : Ако барате папка за сите ваши професионални потреби, нашите 9 ”x 12” Папките за презентација се совршен избор. Тие се корисни за различни професионални и лични ситуации. Покрај тоа, ние вклучивме слот за визит-картички со традиционална големина (3 1/2 ”x 2”) на десниот џеб. Покрај тоа, и двата џебови се исто така умирани во стил на сплит за да спречат закопчување при отворање и затворање на капаците .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекцијата Ступел Дома Декор Пенсилванија Греј Гингам И Цветни Срцето И Дома Врамени Giclee Текстурирана Уметност, 1. 14

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На �

DEN 1.33

Дорман 955 - Огледало На Страничната Врата На Возачот За Избрани Модели На Буик Понтијак Одговара На Понтијак Гранд Ам

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

DEN 388.80