• Свеж
Делко мотор за бришење

Делко мотор за бришење

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Fits the following vehicles : Fitnote : With COVER KITCadillac Escalade2004 Cadillac Escalade ESV2004 Cadillac Escalade EXT2004 Chevrolet Avalanche 15002004 Chevrolet Avalanche 25002004 Chevrolet Silverado 15002004 Chevrolet Silverado 25002004 Chevrolet Silverado 2500 HD2004 Chevrolet Silverado 35002004 Chevrolet Suburban 15002004 Chevrolet Suburban 25002004 Chevrolet Tahoe2004 GMC Sierra 15002004 GMC Sierra 25002004 GMC Sierra 2500 HD2004 GMC Sierra 35002004 GMC Yukon2004 GMC Yukon XL 15002004 GMC Yukon XL 25002004 ACDELCO (NEW) OE REPLACEMENT WIPER MOTORSThe factory-original fit and lasting function of ACDelco's new OE replacement wiper motors provide the perfect repair without breaking your budget. Основана во 1899 година, Acdelco произведува оригинални делови за GM и премиум делови за замена на OE за други брендови во автомобилскиот центар. : Се продава индивидуално.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.