• Свеж
Tuphell Industries модерна охерска градиентска графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Али Корбин

Tuphell Industries модерна охерска градиентска графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметничките дела се однесуваат на : градиент, модерни, апстрактни, неутрални тонови, беж. Дизајн од Али Корбин.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Таа Живееше Во Полн Цут II Платнена Уметност Од Кери Шмит, Црна Мат, Сребрена Рамка

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Таа �

DEN 0.33