• Свеж
Pulенски и женски плус пижама го одделува спиењето кратко со влечење

Pulенски и женски плус пижама го одделува спиењето кратко со влечење

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спијте или дневна во стил кога ги носите овие супер слатки шорцеви за спиење од тајни богатства. Изработени со употреба на 100% памук, овие шорцеви нудат супериорна удобност и голема дишење за да можете да добиете одличен ноќен сон. Покриената еластична лента за половината обезбедува удобно и безбедно вклопување, додека жиците за влечење ви овозможуваат дополнително да го прилагодите вклопувањето. Целокупната графика е живописна во боја и има разновидна изрека, предмети и животни. Пар со мета или резервоар и удобни влечки за да го комплетирате овој удобен ансамбл. Достапно во разновидни бои и графики за повеќе можности за спарување. Тајните богатства женски и жени плус пижама го одделуваат спиењето кратко со влечење : 100% памук. Shortsенски пижами шорцеви. Целокупно печатење на разни графики. Вртечки жици. Покриена, еластична лента за половината. Лабаво вклопување. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ниско железо кога е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Фаб Ц01100ЦЦ - Нерф Чекор Бар Нерф Чекор в Пристап До Кревет Одговара изберете: 2004-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2004-ГМЦ НОВА СИЕРА

Опрема, алатки, ремени и многу повеќе Ние ги дизајнираме и произведуваме најсилните, најтрајните И нају�

DEN 0.33