• Свеж
1 2 W 1 2 D 14 H Legacy Crantsman Ironcrest Нежните заграда, западно црвен кедар

1 2 W 1 2 D 14 H Legacy Crantsman Ironcrest Нежните заграда, западно црвен кедар

DEN 26.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасната рустикална дрва спарена со рачно фалсификувано железо ги прави нашите загради за железо, карактеристичен додаток на кој било дом. Природните и човечките елементи се обединуваат за да создадат рустикално и современо чувство со текстура и стил. Овие елегантни, стилски загради се прилагодливи на секој декор. Совршен за индустриски, рустикален, фарма и многу повеќе. Мешани-средни држачи со метал и дрво нудат елегантен, стилски дизајн. Заградите за чиста линија покажуваат впечатлив контраст на топло, природно дрво-зрно и темно метал. Трајно конструирана стабилност на заеми и поддршка со рафиниран челик и високо-одделение кедар или ела дрва. Совршен додаток на индустриски, современи, фарми или рустикални простори. Направете драматична разлика во кујните, бањите, влезовите, опкружувањето на каминот и многу повеќе. Рака-а.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства SS8169PW Бразилски Мастиф Фила Бразилеиро Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, разнобојни

Каролини Богатства SS8169 PW1414 Бразилски Мастиф / Фила Бразилеиро Ткаенина Декоративна Перница, 14hx14w, Разн�

DEN 3.33

Нога Авенија Марио Брос. Женски Ноќта На Вештерките Праска Розова Принцеза Фенси-Фустан Костим За Возрасни, Л

Авенија За нозе Секогаш во тренд со модни дизајни напред и неверојатен квалитет, Костимите На Авенијата

DEN 168.00