• Свеж
Исечете го женскиот краток фустан со а-линија со ракави за мафини

Исечете го женскиот краток фустан со а-линија со ракави за мафини

DEN 128.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Облека на АЛТЕР НА ДЕН-А-линијата на Скуп е романтично модерен со разгалена полите и на-моменталните ракави на мафини. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Â Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit со малку поцврсто сечење што е тенок низ колковите. Должина : 33,25 ”долга од високата точка на рамото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави за лапчиња со должина на лактот со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лесна со шушкава полите и измамливо квадратно деколте; нелиран. Позитивно прилично. Незапирлив стил што тече со женственост за ден или ноќ. Краток фустан на ракав на женски од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt 'Yellowолта вечер сјај низ високата трева покрај езерото' Наутички и крајбрежен круг метална wallидна уметност - диск

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, оваа метална уметност на жолт круг е д

DEN 0.67

Stuple Industries биде сè што е kindубезен мотивациски цитат Сонк на фарма, 12, дизајн од Стефани Работник Марот Марот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 1.33