• Свеж
Miabella Women's 4- Carat T.G.W. Garnet и бело топаз жолто злато блиц, позлатени обетки од сребро вртење

Miabella Women's 4- Carat T.G.W. Garnet и бело топаз жолто злато блиц, позлатени обетки од сребро вртење

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гламурозизирајте без напор со овие привлечни миабела гарнет и бели обетки од вртење на топиз. Изработено во бујно жолто злато-позлатен сребро сребро, овие впечатливи обетки имаат две поставени на измет, сет на путер, кружен гарнет (8x8mm) украсени со 56 поставени од путер, поставени од путер, тркалезно бело топаз (1х1мм) (1x1mm) Gemемстони распоредени во изопачен дизајн на ореол. Засилени со полирана завршница, овие раскошни обетки се обезбедени со затворање на пеперутки. Совршен начин да се разгледа секој изглед на партијата. Изработено во жолто злато позлатено сребро. 4-1/3ct. Т.Г.В. Гарнет и бели скапоцени камења. Гарнет пресечен : круг. Големина на гранат : 8x8mm. Белиот Топаз се сече : круг. Големина на бел топаз : 1x1mm. Порт-поставени камења, скапоцени камења поставени од пеперутка. Обетките се удобно обезбедени со затворање на пеперутки. Обетки за хало солитер. Јануарски роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mevotech K Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието Одговара изберете: 1999 - МЕРКУР ПУМА, 1995-ФОРД КОНТУРА

Мевотех Врховен Делстм се дизајнирани во куќата, со надградби специфични за примена за зголемена издрж�

DEN 1.67

Женска Дневна Ревер Копче До Долги Ракави Карирана Долга Кошула Јакна Ревер Руно Џеб Долги Ракави Врвови Каки ХХЛ

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се За�

DEN 319.84