• Свеж
Пакет за вратот на вратот на екипажот на екипажот со долги ракави во Starвездите

Пакет за вратот на вратот на екипажот на екипажот со долги ракави во Starвездите

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Лукас Филмс Војна на Starвездите Војна на долгите ракави за деца доаѓа со врат на екипажот и манжетни зглобови. Ткаенината од руно од пот е исто толку мека и топла како што звучи и ќе ве одржува удобно додека се шетате низ куќата или се прилепуваат во кревет. Не заборавајте да ги собереш панталоните за џогер за спиење за да одите со овој одличен врв. Оваа колекција на пижами за лиценца има неколку ликови од кои треба да изберете, да добиете еден за себе и еден за еден пријател. Оваа ставка е машина што може да се мие за лесна нега. Овие нема да траат долго, да ги добиете вашите сега пред да ги снема. Врвот на пуловер. Долги ракави. Манжетен зглоб. Направено од Рејон, одржлив полиестер и спандекс. Измислицата е руно од пот. Лесна грижа. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.