• Свеж
Единствени поволни цени, женски плус стојат јака по поштенски патент на тексас

Единствени поволни цени, женски плус стојат јака по поштенски патент на тексас

DEN 799.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Јакната за тексас на влечење е стил на фрлање што ќе му даде без напор на кој било ансамбл. Карактеристики на предните скриени прицврстувачи на патент и јака за штанд. Се сече на опуштена силуета со половината за влечење за подобрување на силуетата. Измешајте и со прилагодени и обични парчиња за гроздобер изглед. Пар со црни фармерки со права нога и чизми на глуждот. Ве молиме, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на табелата за големина (во инчи) - Градска граница ширина на рамото - - 46 7/8 16 5/82x- - 50 17 3/83x 53 1/2 184x 57 1/8 - - 18 3/4 Единствени поволни цени Womenенски плус штанд со јака по zip-up up string denim јакна 65% памук 33% полиестер 2% спандекс. Увезени. Стојат јака. Затворање на поштенски патенти. Два џебови од размавта на градите. Дентим јакна за влечење. Машинско миење ладно со како боја. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи 1x.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студел индустрии Кејп Код Масачусетс Наутички обележје дестинација мапа на платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 1071.84

Трговска марка ликовна уметност Попладне во Париз Канвас уметност од Филип Хугонард Вајт Мат, црна рамка

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметн�

DEN 704.00

Среќна ханука сина менора шема празник графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 1119.84

Stuple Industries Femaleен со тропски флорали во коса Палми остава модерно сликарство бело врамен уметнички печатени wallидови,

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 583.84