• Свеж
Женски Обичен Цветен Принт V Возбуда На Вратот Летни Кошули Со Кратки Ракави Врвови Лабави Блузи

Женски Обичен Цветен Принт V Возбуда На Вратот Летни Кошули Со Кратки Ракави Врвови Лабави Блузи

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Материјал : 100% Полиестер, материјалот дише, лесен и пријателски за кожата, врвен дизајн на кошула отпечатен со шармантен цветен дезен насекаде.Карактеристика : шармантните кратки врвови на ракавите, секси v вратот ќе направат да изгледате поелегантно и поубаво,цветно печатените изгледаат многу стилски и симпатични, врзани на предниот младоженец кривата на половината за да изгледате поженствено.Натпревар : нашите секси кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател.Прилика : овој секси блузи погоден за секојдневен, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула.Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно. Материјал : 100% Полиестер, материјалот дише, лесен и пријателски за кожата, врвен дизајн на кошула отпечатен со шармантен цветен дезен насекаде. Карактеристика : шармантните кратки врвови на ракавите, секси v вратот ќе направат да изгледате поелегантно и поубаво,цветно печатените изгледаат многу стилски и симпатични, врзани на предниот младоженец кривата на половината за да изгледате поженствено. Натпревар : нашите секси кошули можат да се совпаднат со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Тоа е најдобар подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка или пријател. Прилика : овој секси блузи погоден за секојдневен, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. Никогаш нема да излезете од мода за оваа кошула. Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Раселин 145М-БИС 18 Леано Алуминиумско Тркало, БИС БМФ 5Х100 5Х114. + Одговара изберете: 2012-ХОНДА ГРАЃАНСКИ LX , - ТОЈОТА

БИС БМФ 18Х8 5Х100 / 5Х114, 3 +40мм Раселин 145МБИС 18" Леано Алуминиумско Тркало, БИС БМФ 18Х8 5Х100 / 5Х114, 3 +40мм.Модерен

DEN 5759.68