• Свеж
Постави Тестенини Сад Нерѓосувачки Ориз Сад Анти-попарени Сад Капак Супа Сад 1200мл

Постави Тестенини Сад Нерѓосувачки Ориз Сад Анти-попарени Сад Капак Супа Сад 1200мл

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис. Ако сте во потрага по повеќенаменски сад за храна за вашата домашна употреба, тогаш не можете да го пропуштите нашиот производ. Користејќи материјали од нерѓосувачки челик, овој сад е практичен и издржлив. Тој е во рачен дизајн со капак и против попарување, побезбеден за вашите раце и лесен за држење или заземање на сите места што ви се потребни. Карактеристики. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 18, 50Х15, 50Х11, 50см/ 7, 27Х6, 09Х4, 52инч. - Капацитет : Околу 1200мл. - Доволниот капацитет на овој сад може подобро да ги задоволи вашите потреби за чување храна како салата, тестенини, ориз и многу повеќе. -Тоа е во дизајн на рачка против изгореници, безбеден за вашите раце, лесен за држење или заземање на сите места што ви се потребни. - Има посебен дизајн на дренажна дупка, ви овозможува да користите поудобно. - Материјал од нерѓосувачки челик, издржлив и безбеден, можете да го користите подолг временски период. - Со садови, можете да го користите овој сад во секое време и насекаде, уживајте во времето за јадење. Доволниот капацитет на овој сад може подобро да ги задоволи вашите потреби за чување храна како салата, тестенини, ориз и многу повеќе. Тој е во дизајн на рачка против изгореници, безбеден за вашите раце, лесен за држење или заземање на сите места што ви се потребни. Има посебен дизајн на дренажна дупка, ви овозможува да користите попогодно. Материјал од нерѓосувачки челик, издржлив и безбеден, можете да го користите подолг временски период. Со садови, можете да го користите овој сад во секое време и насекаде, уживајте во времето за јадење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

на какина Женски Блузи За Хеланки Печатење Блок Кошули Без Ракави Врвови Од Туника Летни Врвови Плус Големина Сина, М

88 "Вратот : 64cm / 25 : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37 Одговараат За Пролет и лето Големина

DEN 2.00

Автоматски Екстра Mevotech Ms Контрола Рака И Топката Заеднички Одговара изберете: MITSUBISHI GALANT, 1990-MITSUBISHI ЗАТЕМНУВАЊЕ

Опис на брендот : производите На Mevotech се дизајнирани со спецификации НА OEM кои покриваат огромен асортим

DEN 655.20

Dorman CB14007PR Предната Лева Долна Задна Суспензија Контрола На Раката И Топката Заеднички Собранието За Специфични Bmw Модели

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема з�

DEN 2285.28