• Свеж
Мојата Бесконечност Продавница 16 Кадифен Круг Тафтуван Стол Рампа И Перници Вратоврска-Грб

Мојата Бесконечност Продавница 16 Кадифен Круг Тафтуван Стол Рампа И Перници Вратоврска-Грб

DEN 336.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме што ја посетивте Мојата Продавница за Бесконечност. Горди сме што ви ја нудиме Нашата Маслинесто Зелена Тркалезна Реверзибилна Подлога За Стол/Перници. Совршен за Вашата Кујна, Трпезарија, барстол, ќош за појадок или канцелариски стол. Перниците се приближно 16 инчи во дијаметар и 2" дебели. Ние ќе ги со влакна со висока еластичност за дополнителна удобност. Нашите влошки за стол доаѓаат во огромна област на бои, сигурно ќе го најдете совршеното вклопување за вашите потреби за украсување на домот. Засилените вратоврски ќе помогнат да се осигура дека ќе останат на место. Ви благодариме за поддршката на нашиот мал бизнис. ВКЛУЧЕНИ Четири Маслинесто Зелена Тркалезна Реверзибилна Подлога За Стол/Перници. Средна дебелина од 2 инчи, не премногу дебела, не премногу тенка. Големина 16 Дијаметар + 2 инчи дебели. Овие влошки за столици доаѓаат во различни бои за да одговараат на секој домашен декор. ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ГИ СТОЛЧИЊАТА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Висококвалитетно Изработено со издржлива ткаенина и квалитетни зашиени шевови Овие Влошки за Стол ќе траат долго. Мазните и Меки перничиња за Стол имаат кадифен капак од ткаенина сличен на кадифе. Стилски и функционален тие ќе ви го дадат дополнителното полнење што го баравте. нашите влошки немаат грутки или високи дамки како преголеми високи перници и нема да се израмнат со употреба. ТАФТУВАН ДИЗАЈН за стил и удобност. Карактеристика 16 прамени што ги прават влошките за стол удобни и добро избалансирани. 12" ЗАСИЛЕНИТЕ ВРСКИ ќе останат прикачени на перницата и вашиот стол. Нашите перничиња за седишта имаат врски со целосна должина, доволно долги за да стигнат до повеќето ногарки на столот, прицврстувајќи ја перницата цврсто на своето место. ЛЕСНО МЕСТО ЗА НЕГА чисти само. Влошките за стол се реверзибилни, исти од двете страни. ГОЛЕМИНА 16 Круг х 2 " Дебели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мики Томпсон Странични Тркала За Заклучување Со Мат Црни Вклопувања изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 1994-ДОЏ РАМ 2500

Страничната Брава е стилизирана по една од најпознатите иновации во историјата надвор од патотреволуц�

DEN 1.67