• Свеж
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Главниот дисплеј на автомобилот ја покажува брзината на возење во реално време, со голем фонт, јасен и лесен за гледање. И беиду мерење на брзината на позиционирање со двоен режим, стабилни перформанси, брзо освежување на брзината, без одложување. Опремен со плоча за засенчување, екранот не е лесно погоден и е јасно видлив дење и ноќе. Мала големина и тежина, не-деструктивна инсталација, нема да ја блокира линијата на видот, за да се обезбеди безбедност на возењето. USB и play, започнува и застанува со автомобилот, погоден за автомобил, камион, ТЕРЕНЕЦ, автобуси, мотоцикли итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.