• Свеж
Вилбур Ирски Паб Знак Бар Човек Пештера 206180010364

Вилбур Ирски Паб Знак Бар Човек Пештера 206180010364

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Изработен од алуминиум, овој знак од 6 инчи на 18 инчи е направен во САД со американски материјали и Американска изработка. Се состои од слика печена во облога во прав преку алуминиум. Иако може да изгледа како текстуриран знак со ' рѓа и вознемирувачки, има мазна завршница со висок сјај со заоблени агли и вклучува дупки за монтирање.Ова се убави репродукции на оригинални гроздобер знаци и рекламирање кои се совршени за вашиот дом, канцеларија, гаража, човечка пештера, студентска соба или кое било место каде што сакате да го прикажете овој уникатен знак. Овие се направени по нарачка и поединечно рачно изработени знаци. Имаме неколку илјади различни дизајни на располагање со повеќе се додаваат секој ден. И можеме да понудиме многу знаци во чиста верзија без потресени, ' рѓа, гребнатини итн. Ние исто така можеме да персонализираме многу од вашите знаци со вашето име.Цената на овој знак вклучува БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА која обично трае од 3 до 5 дена во Соединетите држави.Направени од .032 " дебел алуминиум (28% подебел од .025 " алуминиумски или лимени знаци) со прекрасна завршница со висок сјај. Издржливиот алуминиумски знак 6 "х 18" нема да ' рѓосува и вклучува заоблени агли и дупки за монтирање. Сликата се пече во парче алуминиум обложено со прав со завршница со висок сјај. Достапно е и во подебела завршница со низок сјај. Многу од нашите знаци исто така можат да бидат персонализирани. Произведено и испорачано во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Ова Е Американско Направено! БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД. Направени од .032 инчен дебел алуминиум (28% подебел од .025 инчен алуминиум или калај знаци) со завршница со висок сјај. Нема да ' рѓосува. Се одликува со завршница со висок сјај со вештачка ' рѓа и гребнатини на рабовите. Сликата се пече во облога во прав со висок сјај. Достапно е и во подебела завршница со низок сјај. Пребарај за Точка Бр.106180010364. Издржливиот алуминиум нема да ' рѓосува, со заоблени агли и дупки за монтирање. Произведено и испорачано во САД. Немојте да бидете измамени од евтини фалсификувани знаци од странство. Ова Е Американско Направено!. БРОДОВИ за 1-2 ДЕНА. ДОБИЈТЕ го за 4-5 ДЕНА од МФР ВО САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Полномоќна плажа крајбрежна пејзаж ноќна небо галаксија соstвездие, 20, дизајн од Дора Артемиади

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 2.00