• Свеж
Симулиран Розов Сафир И Црн Рбетен Веренички Прстен Во Големина На Сребрен Прстен-8

Симулиран Розов Сафир И Црн Рбетен Веренички Прстен Во Големина На Сребрен Прстен-8

DEN 447.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Веренички И Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Симулиран Розов Сафир и Црн Веренички Прстен На ' рбетот во 14к Розово Злато Над Сребро(1,30 кт)Едноставно Убаво.!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Стручно Изработено Во 14К РОЗОВО Злато НАД СРЕБРО ГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат 925. Дијамант Тип : Розова-Сафир & Спинел Со Јасност VVS1-VVS2. Камен Поставување Тип : prongss & Вкупно Карат Тежина : 1.3 Cttw. Форма на камен : маркиза-форма и тркалезна форма. Метод На Создавање Камен : Симулиран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност „Галактички пријатели“ Јас ја направив врамената уметност од ennенифер Нилсон

Уметник : ennенифер Нилссосубјект : Fantasy Style : Современа проповед Тип : рамка од бреза, црна матка, акриликти

DEN 2601.60

Чудо на нација Дете за деца Училиште Училишта Униформа со кратки ракави со двојно пик поло маица, пакет на вредност

Совршено за предучилишно или дневно згрижување, нашите најдобри во класа Чудо од нација на деца, унифор�

DEN 1.67

Блескави Колекција 1. Карат 14к Црно-Бел Дијамантски Камен Невестински Веренички Прстен Сет КТ, Бело Злато, Големина 5

Овој прекрасен дијамантски прстен се одликува со 1,05 кт бели и црни дијаманти во поставување од 3 камења �

DEN 3.00