• Свеж
Проценител Елф Божиќни Празници Божиќни Џуџиња

Проценител Елф Божиќни Празници Божиќни Џуџиња

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Идеален за џуџињата кои ги сакаат празниците И Се Божиќ, Од јајцето, имелата, подароците, коската на желбите, Дедо Мраз, мисирка, сос и свечености со семејството. Овој унисекс тежок дуксер со качулка со качулка е самата релаксација. Направено со густа мешавина од памук и полиестер, се чувствува кадифен, мек и топол, совршен избор за секој студен ден. Напред, пространиот џеб од кенгур додава дневна практичност додека врвката за влечење на аспираторот е со иста боја како и основниот џемпер за дополнителни стилски точки. : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи верен На големината Проценител Елф Божиќни Празници Божиќ Џуџиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе 4 21 Лесен Јаглен Плоштад Дневна Стол Отворено Седење Перница Со Патент

Создадете оаза на отворено со моден изглед на монтлејк и долготрајни материјали Меката, рендана пена од

DEN 2431.84

Колибри Ана Храни Пилиња во тоа Е Гнездо, Животни Врамени Уметност Печатење Ѕид Уметност Од Хал Берал Продадени од Art.Com

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност Печ�

DEN 2.67