• Свеж
Младински Остров Црвен Кливленд Чувари Примарно Лого Слајд Сандали

Младински Остров Црвен Кливленд Чувари Примарно Лого Слајд Сандали

DEN 799.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие Сандали Со Примарно Лого На Кливленд Гардијан Од Ислајд се лесни и лесно се лизгаат кога вашето дете ќе излезе од вратата. Прилагодливиот ремен и масирањето на подножјето обезбедуваат одлична поддршка и удобност. Задебелени графики на Кливленд гардијан се печатат рачно, додавајќи допир на тимски дух на секој чекор. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Материјал : 70% Гума/30% Синтетички Материјали. Официјално лиценциран. Печатени уметнички дела. РПЛ Потпис Олеснување Про Поставата и масажа нога кревет контури со анти-микробиолошки спреј. Надвор инспириран од патики-ѓон со акценти на шевронен на предната нога и петицата. Бренд : Ислајд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Богатствата НА каролина CJ2009-HPW Буква H Мустаќи Почетна Платно Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, повеќебојни

Богатствата НА каролина CJ2009HPW1414 Буква H Мустаќи Почетна Платно Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, пове�

DEN 143.84