• Свеж
Повеќебојни Клипови За Врзивно Средство За Врзување, Избрани Големини, Стеги За Хартија По Кутија

Повеќебојни Клипови За Врзивно Средство За Врзување, Избрани Големини, Стеги За Хартија По Кутија

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Спецификација : Име : Етикета. Материјал : Пролетен Челик. Боја : Жолта, Розова, Зелена, Сина. Спецификации : 0,4 мм дебелина. Големина и спецификации : . UT6348 A : Црна јастуци 51mm # 1, менгеме 10мм. UT6348 B : Црна врзивно 41mm # 2, контрола дебелина 19mm. UT6348 C : Црна јастуци 32-милиметри # 3, дебели 12mm. UT6348 D : Црна врзивно 25мм # 4, контрола 10мм. UT6348 E : Црна Библиотека 19 MM # 5, со дебелина на 7mm. UT6348 F : Црна врзивно 15mm # 6, дебели 5mm Features : . Продажба поени 1 : Силен метал, соголувањето е цврсто без лабаво. Продажба поени 2 : позлата боја површина, не е лесно да ' рѓа. Продажба поени 3 : 15-51мм спецификации, погодно за различни сценарија. Продажба поени 4 : Може да се користи за организирање на сметката, организирање на оваа книга, правење каскада и канцеларија. Научи. Животот и другите сцени може да се користат.Список ЗА пакување : 66348А : 51мм 12 парчиња/кутија6348б : 41мм; 24 парчиња/кутија. UT6348С : 32мм; 24 парчиња/кутија. UT6348Д : 25мм 48 парчиња/кутија. UT6348Е : 19мм 40 парчиња / кутија. UT6348Ф : 15мм 60 парчиња/кутија 15мм/19мм/25мм/32мм/41мм/51мм Избрани Големини за опции. Силен материјал - нашите клипови за врзување се изработени од кален челик, издржлив и отпорен на ' рѓа. Зошто ви е потребно-пролет-тесни клип помага да се задржи големи купишта на лабава хартија безбедно прицврстени заедно. Широка апликација-Земете ги овие хартиени стеги за канцеларија, дом, училиште и занаети, бидејќи тие се идеални за обезбедување на инстант обврзувачки за групи документи, затворање на отворени замрзнати зеленчуци и вреќи со чипс. Може да се користи за организирање на сметката, организирање на оваа книга, правење каскада и канцеларија. Научи. Животот и другите сцени може да се користат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.