• Свеж
ВЛЕЧЕНИ Мали Момчиња Девојчиња Патики Деца Лесни Чевли За Одење Што Дишат За Мали Деца

ВЛЕЧЕНИ Мали Момчиња Девојчиња Патики Деца Лесни Чевли За Одење Што Дишат За Мали Деца

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Први Чевли За Пешачење За Бебе Момчиња За Новороденчиња Девојчиња Чорапи Од Животински Цртани Чорапи Чевли Мало Руно Топло Подот Мало Девојче патики содржина на Пакетот : 1 Пар Чевли. Пол : Момчиња, Девојчиња. Горниот материјал за чевли : Мешавина од памук. Стил : Секојдневен,Моден. Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Дишење : горно за висока дишење што им овозможува на малите стапала на детето да останат ладни и суви. Стапала што не се лизгаат : спречете го вашето дете да се лизне, помогнете му на бебето да научи рамнотежа додека прстите ја држат земјата, одлични чевли за родендени за бебиња. Анти-судир : капачето на прстите додава дополнителна бариера за заштита на стапалата на бебето од повреди. Лесни-Амортизирани : кревети за мемориска пена за зголемена удобност, стапалата обезбедуваат лесно амортизирање за долготрајна целодневна игра. Лесно вклучување и Исклучување : дизајнот со кука и јамка го олеснува вклучувањето и исклучувањето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Страна Магла Светло Собрание, Одговара 2015-Форд Експедиција

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 489.60

Уникатен Разбој Лариса Утопија Килим Беж Крем 2' 7 10 ' Тркач Граница Племенски Совршен За Бања Ходникот Кал Соба Перење Соба

Гроздобер со модерен пресврттоа е Нашата Колекција Утопија Светли бои, волшебни модели и свежи идеи ја �

DEN 1094.40