• Свеж
Постелнина Ватенка Покритие Постави 3-Парче Костум Јорган Капак Постави Кутре Мопс Во Очила На Плажа Јорган Капак Перници Кралот Големина Во

Постелнина Ватенка Покритие Постави 3-Парче Костум Јорган Капак Постави Кутре Мопс Во Очила На Плажа Јорган Капак Перници Кралот

DEN 571.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој комплет постелнина изработен од 100% врвен полиестер од микрофибер, допре мек и удобен, ве натера да спиете добра ноќ;КРАЛОТ : овој комплет постелнина вклучува 1 навлака за јорган 104х90 во (264х228см), 2 навлаки за перници 20х36 инчи (51х92см); доаѓа во многу атрактивни дезени за да одговараат на декорот на вашата спална соба;комплетот облека за кревет е дизајниран со невидлив метален патент и агол врски за да ја задржите влошката за јорган на место;машинско перење во ладна вода со слични бои. Падне сува ниска, не белилото, ладно железо доколку Е Потребно Оваа постелнина поставува направени од 100% премиум микрофибер полиестер, допре мека и удобна, ве натера да спиете добра ноќ. КИНГ : овој комплет за постелнина вклучува 1 навлака за јорган 104х90 во (264х228см), 2 навлаки за перници 20х36 во (51х92см); Доаѓа во многу атрактивни дезени кои одговараат на декорот на вашата спална соба. Комплетот облека за кревети е дизајниран со невидливи метални патенти и аголни врски за да го задржи вашиот вметнат јорган на место. Машинско перење во ладна вода со слични бои. Падне сува ниска, не белилото, ладно железо ако е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.