• Свеж
Санбонепд Обични Шорцеви Менс Лето Мода Едноставна Плажа Еднобојни Обични Шорцеви Панталони Кошаркарски Шорцеви

Санбонепд Обични Шорцеви Менс Лето Мода Едноставна Плажа Еднобојни Обични Шорцеви Панталони Кошаркарски Шорцеви

DEN 212.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Совет : оваа облека е помала од нормалната големина, се препорачува да изберете поголема големина!Големина : М Половината : 65-95см/25,59-37,40" колк : 105см/41,34" Должина : 44см/17,32" Големина : Л Половината : 68-100см/26,77-39,37" Колк : 108см/42,52" Должина : 45см/17,72" Големина : XL Половината : 71-105см/27,95-41,34" колк : 111см/43,70" Должина : 46см/18,11" големина : ххл половината : 74-110см/29,13-43,31" колк : 114см/44,88" должина : 47см/18,50" менс лето мода едноставна плажа еднобојни обични шорцеви Панталони кошаркарски краткикарактеристики Изработен е Од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.€Карактеристики} дизајнот на Врвки за Влечење ве прави попривлечни.Панталони за Мажи е одличен избор за Кошарка и Фитнес.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ставите купување.Панталоните за Мажи лесно се комбинираат и можат добро да се соберат со елек.Сезона : Сите сезони пол : Менокација : Кошарка и Фитнес Стил : Модерен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврсто Вклопување : Одговара за големината што добивате : 1 еез панталони машки шорцеви. карго шорцеви за мажи. шорцеви за теретана за мажи. тренингот шорцеви. лесен, удобен и дише.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.