• Свеж
Датуми Идеи Гребење Постер Двојка Авантура Двојка Мотивациска Листа За Проверка

Датуми Идеи Гребење Постер Двојка Авантура Двојка Мотивациска Листа За Проверка

DEN 239.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : . Нашите постери имаат 100 забавни и романтични работи како двојка и создаваат 100 среќни спомени за вашиот среќен живот. Нашите постери се полни со забава, романтични и авантуристички двојки активности - од мрзливи, дома датум ноќи за еднаш во за доживотно искуство. Идејата за секој состанок ја ставаме во уникатна шарена илустрација. Избришете сѐ за паровите да откријат нови возбудливи можности или да го направат предизвик. За вашата девојка/жена, дечко/сопруг или секоја пригода годишнина, подарок за денот На Вљубените за него/неа, тоа сигурно ќе импресионира. Се надеваме дека сите ќе се забавувате многу заедно и ќе создадете трајни спомени што ќе ја направат вашата врска уште подобра. Пакетот Вклучува : . 1 парчиња Гребење Постер. Спецификации : . Материјал : Хартија. Рамна Големина : Прибл. 42х59, 4см/ 16, 53х23, 38ин. Боја : Црвена, Црна. забелешка : . 1. Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Нашите постери имаат 100 забавни и романтични работи како двојка и создаваат 100 среќни спомени за вашиот среќен живот. Нашите постери се полни со забава, романтични и авантуристички двојки активности - од мрзливи, дома датум ноќи за еднаш во за доживотно искуство. Идејата за секој состанок ја ставаме во уникатна шарена илустрација. Избришете сѐ за паровите да откријат нови возбудливи можности или да го направат предизвик. За вашата девојка/жена, дечко/сопруг или секоја пригода годишнина, подарок за денот На Вљубените за него/неа, тоа сигурно ќе импресионира. Се надеваме дека сите ќе се забавувате многу заедно и ќе создадете трајни спомени што ќе ја направат вашата врска уште подобра.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33