• Свеж
Табела на врвот на сивата сива ncaa wichita држава u

Табела на врвот на сивата сива ncaa wichita држава u

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вклучете ја вашата задната врата на државата Вишита со една ставка за разлика од која било друга во вашата колекција! Овој смело изработено сет на дрвени табели на Вишита Стејт Шокери е токму она што го баравте за да им покажете на вашите пријатели дека вашата случајна е легитимна. Неговиот издржлив дизајн обезбедува долговечност на употребата и исто така има и модицински графики на државните шокантни Wichita, кои со нетрпение ќе очекувате да ги покажете! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% дрво. Вклучува 1 целна табла и 8 кеси за мини грав. Мерки 10 '' x 6,7 '' x 1.4 ''. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Дива продажба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.