• Свеж
Thinkway Toys Despicable Me Minion направи карактеристика - ���������������b -do��������� - Fireman Minion Stuart

Thinkway Toys Despicable Me Minion направи карактеристика - ���������������b -do��������� - Fireman Minion Stuart

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Thinkway Toys Despicable Me 2 Minion направи карактеристика - ������������������������������������������������ - Клучни карактеристики и придобивки од пожарникарот Минион Стјуарт : Возраст : Возраст 4+. Притиснете ја стомакот на Fireman Minions за да го слушнете неговиот оригинален глас, SFX и сирената „Bee-do“ со трепкачка опрема за глава. Исцедете ја левата рака за нормален режим на разговор со Echo SFX. Меко и гушкано.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вокер Издувни Гасови SoundF Пригушувач За Издувни гасови одговара изберете: 2001-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ, 2001-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН

Одликувајќи се со 100% алуминизиран челик за подолг работен век во споредба со нискојаглеродниот челик, п

DEN 6492.16