• Свеж
Симболи и предмети на Wynwood Studio Symbols и предмети, печатење на черепот „череп“ - црно, бело

Симболи и предмети на Wynwood Studio Symbols и предмети, печатење на черепот „череп“ - црно, бело

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Черепот, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации со тема на череп за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво дебели од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции на пистата на пистата и предметите на черепот „череп“ на черепот „череп“ - црно, бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Индустриски студенти уживаат во релаксирачка када од када, сина зеленило, шарена позадина, 10, дизајн од Ени Лапоинт

Колку повеќе, толку подобро, нели? Нашите мулти делови за wallидни уметности се гордо Сите наши wallидни пла�

DEN 1.33

AmericanFlat Adventure чека метална линија уметнички украси скулптури акценти за спална соба - модерен wallиден декор со вистинска

Додадете модерен допир на вашиот дом за дома со црна "Авантурата на American Flat, се чека " Метална линија за у�

DEN 2.67