• Свеж
Мармонт Хил Морокан Сино бело дрво wallид уметност, 18 18

Мармонт Хил Морокан Сино бело дрво wallид уметност, 18 18

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа уметност во Blueидот на Blue Blue White Wood е ликовна УВ -мастило за печатење на бело дрво од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Ликовна уметност УВ мастило печатење на бело дрво од колективот на уметноста на Мармонт Хил. Парчињата од дрво се избрани со фини занаетчии за печатење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

амуса Трендовски Долга Права Целосна Глава Клип Синтетички Екстензии За Коса Клипови 130гр Белило Русокоса

Трендовски 30 Долги Директно Целосна Глава Клип Синтетички Екстензии За Коса 5 Клипови 130g Белило Русокос

DEN 1.00