• Свеж
Органско дете на Мала Starвезда Органско дете од 2pk Долг ракав Повлечете ја маичката, со големина 12M-5T

Органско дете на Мала Starвезда Органско дете од 2pk Долг ракав Повлечете ја маичката, со големина 12M-5T

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот. Од памучните полиња до вашиот дом, ние правиме производи кои придонесуваат за поздрава, поодржлива планета. Сетот вклучува повеќе кошули, така што секогаш имате резервна опција за рака, и опции за мешање и да се совпаѓаат со вашите омилени облеки. Можете да изберете да го носите сами или слоевит . чист органски памук. Сертифицирани Gots и Oeke-Tex. Етички произведен . Еко-пријателски . пријателски за деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.