• Свеж
Лесни работи од лесна улица Посетувајте чевли за работа отпорен на жени

Лесни работи од лесна улица Посетувајте чевли за работа отпорен на жени

DEN 364.64

Од стоката
Достапно е за нарачката

Поставете ги нозете во цел ден удобност со "присуствувајте " со лесни дела. Удобната маснотија има одлична поддршка за лак и контури на кривините на стапалото. Одликувајќи се со надворешна плоча отпорна на лизгање/нафта што ви дава уверување и стабилност со секој чекор. Кожа горе има стрии за фантастично вклопување. 2.25 "Пета. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и отпорна на нафта.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Миленичиња Куче Мачка Обука Послушност Црн Свирче Суперсоничен Звук Теренот Тивка Обука Свирки Миленичиња Материјали

Опис : Гласниот звук е најголемата предност на оваа ставка и е причина што свирчето е популарно кај луѓе�

DEN 4735.84