• Свеж
DesignArt во модерен, современ wallиден часовник

DesignArt во модерен, современ wallиден часовник

DEN 1118.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој модерен круг wallиден часовник е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој апстрактна портокалова беж зелена и сина облачност wallиден часовник пристигнува целосно подготвен да виси на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Класична Куќа За Птици во кингсјард Со Чувар На Прдатор, Куќа За Гледање Чикади Од Сина Птица, Кралско Сино

Класична Куќа За Птици кингсјардИзработена од издржлив Бор Од Нов Зеланд и измерена 5,7"x7"x11, 7", оваа кутиј

DEN 3.33