• Свеж
Трговска марка ликовна уметност сирена пират платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност сирена пират платно уметност од Наташа Вескоат, црна мат, црна рамка

DEN 639.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „сирена пират“ платно уметност од Наташа Вескоат, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Наташа Весскоат. Тема : Фантазија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.