• Свеж
Кошула за кратки ракави на мажите и големите машка машка карирана топон

Кошула за кратки ракави на мажите и големите машка машка карирана топон

DEN 559.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Долги ракави започнаа! Оваа кошула со кратки ракави со карирана шема од Georgeорџ е начинот да се оди. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Classic Fit. Јака од копчето. Предна плоча на копчето. Кратки ракави. Отворен џеб на градите. 60% памук/36% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Направено во Бангладеш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Sumbell Industries Cozy Woodland Creatures моделирана графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 7196.00