• Свеж
Чудо на нација девојки со качулка за капење, со големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со качулка за капење, со големини 4- & плус

DEN 335.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вашиот мал зрак на сонце ќе сака да оди на плажа или базен во пливањето на слатки девојки, прикриен од Wonder Nation. Направена е мека ткаена ткаенина за да ја задржи ладно и суво кога времето се загрева и има целосно затворање на поштенски патенти. Покривањето за пливање, исто така, има внатрешно означување за дополнителна удобност и џеб од кенгур за да ги задржи додатоците безбедни кога е во движење. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Затворање на поштенски патенти со прицврстен аспиратор. Кратки ракави. Две џебови од торбичка. 80% памук/20% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојките пливаат прикривање од Wonder Nation.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нова Англија Патриоти Фанатици брендирани со женски ангажман двојно тим 3 маица со 4 ракави-морнарица црвена

Со студената, обична дизајн на оваа Патриоти во Нова Англија ангажираат двојна маица 3 / 4 ракави, ќе имат�

DEN 0.33