• Свеж
Екена Милхаурд 1 2 W 24 D 32 H Империјал Блок мазен заграда, Даглас ела

Екена Милхаурд 1 2 W 24 D 32 H Империјал Блок мазен заграда, Даглас ела

DEN 1695.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Графички резервоар за чудо на нација Графички резервоар и шорцеви, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4- & плус

Совршено за време на игра или нејзиниот стил домаовој двопарчен сет од Wonder Nation има кул графички резерво�

DEN 0.33