• Свеж
College Collection Collectionенски Ezzey Loafer Midded Pumps Pumps Pumps Pump

College Collection Collectionенски Ezzey Loafer Midded Pumps Pumps Pumps Pump

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гроздобер вибрации ги дефинираат колекцијата на Езеј Лејкерс од Колекцијата на списанија. Овој вегански кожен кожен лифер е детален со акцент на каиш и квадратна пети за супер шик изглед. Блок-потпетица поставена со подножје со подножје ја воздигнува оваа силуета за лизгање. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 1/2-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 1/2-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност 'Вива Мексико пирамида од археолошката локација Кантона Арвас Арт од Филип Хугонард

Уметник : Филип Хугонардсбук : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галерија обвиткано �

DEN 1.33

Чудо на нација Дете за деца Училиште Училишта Униформа со кратки ракави со двојно пик поло маица, пакет на вредност

Совршено за предучилишно или дневно згрижување, нашите најдобри во класа Чудо од нација на деца, унифор�

DEN 1.67