• Свеж
Деф Лепард Машка адренализирана графичка маица со кратки ракави, до големина 2xl

Деф Лепард Машка адренализирана графичка маица со кратки ракави, до големина 2xl

DEN 191.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа машка графичка графичка боја ќе биде додавање на вашиот пролет и летен Варддроб. Оваа удобна графичка мета ќе биде вашата нова омилена летна ставка. Предниот принт и целиот третман со боја, го прават ова најладниот врв на пазарот! Поставете го со омилената фланел и спарете го со омилените фармерки за совршена облека! Погодно, оваа ставка е без ознака за дополнителна удобност и машина што може да се мие за лесна нега. Добијте ги вашите денес! 100% памук. Графичка графичка измиена боја за измиени врски. Измијте еднаш пред да носите. Машинско миење ладно со слични бои. Само белило на нехлор. Tumble Dry Ship. Не декорација на железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Покријте ги капаците на леглингдомус тонау меки капаци на камиони со четири пати за 2015 година- Форд Ф-Ф со 5. нозе

Edkingdomпреклопени тони покритие меки капаци за кревети со четири патишта за 20152023 година Ford F150 F150 со кревет

DEN 1.00