• Свеж
Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Audi Q , компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна на временски услови, тен, тен

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Audi Q , компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна

DEN 1439.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4 PC CAR Floor Mat Постави за Audi Q5 2016 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот Audi Q5 кат, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабокиот канал на канали, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Не-лизгачки дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат МАТ во место без да му наштетите на вашето возило тепих . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2016 Audi Q5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Британците Направија 10к Жолто Злато Природен Дијамант И Аквамарин женска Вечност опции за големина на Прстен - Големина 7

Нашиот неверојатен прстен за дизајн на срце од седум камења е класична лента за половина вечност израбо

DEN 11199.84