• Свеж
Подобри домови и градини канти за складирање на коцка ткаенини, црна, пакет

Подобри домови и градини канти за складирање на коцка ткаенини, црна, пакет

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие подобри куќи за складирање на коцки за ткаенини и градини се разноврсна и неопходна ставка за вашиот дом, канцеларија или мал бизнис. Можете да ги користите за чување документи, датотеки, играчки, електроника, материјали, мала опрема, деца на облека за возрасни и многу повеќе. Овој сет за отпадоци за складирање вклучува две единици кои секоја мерка 12,75 "x 12,75 " x 15 ". Тие имаат исечени рачки за да го олеснат и транспортираат. Со најразлични бои за избор, ќе Бидете во можност совршено да одговарате на вашиот декор за дома кога ќе се организирате со нашите подобри канти за складирање на коцка за ткаенини за ткаенини. Димензии на корпа за складирање : 12,75 "Широк x 12,75" Висина x 15 "длабока. Достапно во црна лента, златен слонова коска, сива, сива лента, зелена вентилатор за пекари, црна, црна лента, тен, слонова коска, ванила и измиен индиго. Преклопува рамно за складирање кога не е во употреба. Може да се користи со нашите подобри организатори на коцка домови и градини (продадени одделно) или независно. Канти за отпадоци се карактеризираат со две рачки за отсекување што го олеснува земањето на корпата каде и да одите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Четири Сезони Универзален Акумулатор На Резервоарот П Н: Одговара изберете: 1977-ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА, 1976-ПОНТИЈАК ФАЈРБИРД

Четири Сезони Универзален Акумулатор На Резервоарот P / N : 33205 Должина На Телото : 9 " Опис : Само Резервоар�

DEN 10864.00

Црна Елита Филтер-Назад Еден Издувен Систем, нерѓосувачки Одговара изберете: -RAM МЕМОРИЈА ЛАРАМИ, RAM МЕМОРИЈА СЛТ

Црна Елита ФилтерНазад Еден Издувен Систем, Нерѓосувачки Црна Елита ФилтерНазад Еден Издувен Систем, Н�

DEN 1.33

Хукер Црно Срце 70401304-РХКР Оска-Назад Издувни Гасови Одговара изберете: 2012 - ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 2СС, ШЕВРОЛЕТ КАМАРО СС

Компатибилен со 20122014 Камаро СС 6.2 ЛВ8 304СС 3 Инчи ОскаНазад (Со пригушувач) комплет За Издувни гасовиЧЕТВО

DEN 5196.32