• Свеж
Редовните фармерки на момчињата на Леви, се вклопуваат во фармерки, големини 4-20

Редовните фармерки на момчињата на Леви, се вклопуваат во фармерки, големини 4-20

DEN 255.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

За момчињата кои сакаат удобно вклопување со чиста завршница, фармерките за вклопување во 502 ™ на Леви се дизајнирани пространи на седиштето и бутот со тесни нозе за прилагоден изглед. Меко-четкана, истегната ткаенина од тексас. Малку заострена нога. Традиционален дизајн со 5 џеб. Јамки на појас. Внатрешен прилагодлив на половината; Ципер лета; Затворање на кука и шипка на големини 0-7x; Предно затворање на копчето на големини 8-20.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

3д Макспајд Сите Временски Услови Прилагодено Одговара На Товарниот Лагер За Наследство На Субару 2010-2014, Серија КАГУ

СУБАРУ НАСЛЕДСТВО 20102014 КАГУ ЦРН КАРГО ЛАГЕР 3Д Макспајдер гордо ви нуди најквалитетни подни облоги и то�

DEN 3.33

Ступел Индустрии Кауч За Мачки Релаксирачки Портрет За Миленичиња Со Црвено Предиво, 10, Дизајн На Лусија Хеференан

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

DEN 3.00

Стопел забележан Лонгхорн добиток што слика животни и инсекти сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 126.72