• Свеж
Чудо нација бебе девојче и дете девојче Голема сестра маица, здолниште од туту и ​​лента за глава, сет

Чудо нација бебе девојче и дете девојче Голема сестра маица, здолниште од туту и ​​лента за глава, сет

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Таа ќе биде подготвена за своите големи сестрински должности во симпатичниот сет на Wonder Nation. Lookе изгледа и ќе се чувствува како принцеза, комплетна со сјајна круна. Вклучува : Tee, Tutu здолниште и лента за глава на круната. Tee : деколте за лажичка; кратки, ракави на рафли; Предната фолија графичка гласи : „Принцезата промовирана во голема сестра“. Здолниште : влечење на еластична лента за половината со централен лак; преклопување на мрежа со плетена обвивка; Акценти на фолија. Сјајот на главата на круната. Tee : 60% памук/40% полиестер; Здолниште : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Маичка за машка фустан редовно одговара на деловна кошула памучна кошула со цврста кошула Оксфорд за мажи

Детали за производот Оваа кошула во Оксфорд се издвојува со својот мек дизајн, како и со висок квалитет �

DEN 1.00

Есенска индустрија за есенско афионско поле, пригушено небо цветен пејзаж, 30, дизајниран од Аделино Гонкалвес

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 669.44

Слупел океански бранови подводни камчиња пејзаж фотографија сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 0.67