• Свеж
Единствени поволни цени полиестерска лента за истегнување на столицата ги опфаќа еластичниот опсег со средно задно столче, сиво

Единствени поволни цени полиестерска лента за истегнување на столицата ги опфаќа еластичниот опсег со средно задно столче, сиво

DEN 1375.68

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уникатните поволни центри за широкопојасни цени се изработени од 95% полиестер, а 5% спандекс, тие можат да ви помогнат да го скриете стариот стол и да оставите стариот стол да изгледа како нов. Модниот цврст дизајн ќе донесе нов и луксузен изглед на вашиот дом. Овие функционални опфаќања на столчиња во стилот на средниот ред можат да ви заштедат пари со продолжување на животот на столот. Единствени поволни цени за истегнување на лентата за столчиња за паб -шалтерски капаци. Со совршен истегнување и висока еластична лента, тие капаци на столици се лесни за инсталирање и погодни за повеќето столици со краток грб. Машина за перење. Ве молиме измијте во ладна вода, не бели или железо. Единствени поволни цени полиестерска лента за истегнување на столчето го опфаќа еластичниот опсег со средно задно столче, материјал за лизгање : 95% полиестер 5% спандекс. Земја на потекло : Увезен. Стил на средниот грб. Мека, удобна и висока еластичност. Дише и издржлив, без да се пилинг. Вклучен пакет : 1/2/4 PCS X BAR столче за капаци (не е вклучен стол.). Погодна големина на столот : Висина на грбот : 12-14инч (30-36 см); Ширина на грбот : 14-16инч (35-41 см); Должина на седиштето : 14-16инч (35-41 см); Ширина на седиштето : 14-16инч (35-41 см); Дебелина на седиштето : 1,5-4инч (4-10см).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.