• Свеж
Обединети ткајачи Верија Јоден Шаг Геометриска област килим, сина, 5'3 7'2

Обединети ткајачи Верија Јоден Шаг Геометриска област килим, сина, 5'3 7'2

DEN 1174.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Додадете карактер во вашата соба со овој сина килима на раскошно подрачје. Одликувајќи се со чудна шема на сина и црна боја, ова ќе донесе стилски изглед на кој било дом. Машински и рачно врежан полиестерски килим со поддршка од памук за да ви даде мек, но издржлив килим. Изгледа и чувство на дизајнерски бука со убави мулти бои на аква сина боја. Дебела, свиленкаста предиво што е меко под нозете. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Висококвалитетен Тренер За Половината За Контрола На Стомакот Облека За Обликување На Телохранители За Жени-XXL

Завиткајте Го Појасот За Навивање На Скини Околу Вашата Средна Точка За Да Ја Измазните Појавата На Бра�

DEN 175.84