• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Тексас патеки 2“ платно уметност од Роберт К onesонс

Трговска марка ликовна уметност „Тексас патеки 2“ платно уметност од Роберт К onesонс

DEN 768.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Уметник : Роберт К jonessubject : Пејзаж-апелатиј : Модерни и современи проодни типови : Галерија-обвиткано платно Арт. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Роберт К onesонс „Тексас патеки 2“ платно уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Винвуд Студио Платно Кактуси Трио Цветни И Ботанички Ботанички Ѕидни Уметнички Платно Печатење Бело Светло Зелено 30х20

Дајте му на вашиот домашен декор уникатен изглед Со Трио Кактуси Од Платно На Студиото Винвуд, прекрасн�

DEN 0.67

Студио Бактон Студио Алаир затворен и отворено столче за јадење - плетен - сет на редење - сива и бела боја

Донесете го шармот на класичниот француски бистро во вашиот дом со стол за јадење Алаир Овој стол за јад

DEN 2239.20

Денот на миризбата на в Valentубените се чувствуваше со миризливи гел пенкала 2pk- розови и зелени, на возраст од 3+, пенкала

Од премиум миризливиот миризлив бренд, миризливи мириси на Денот на в Valentубените на в Valentубените, кои се

DEN 94.72